Lůžková oddělení

Lůžková oddělení následné péče

Ceník

Typ Vybavení Sazba / den
Čtyř- či pětilůžkový pokoj
  • Wi-Fi
  • Elektricky polohovatelná postel
bez doplatku
Třílůžkový pokoj
  • Wi-Fi
  • Elektricky polohovatelná postel
  • TV
  • Lednice
200 Kč
Dvoulůžkový pokoj 300 Kč
Jednolůžkový pokoj 400 Kč

 

Vila - celkem 12 nadstandardních lůžek s individualizovanou péčí


Fyzioterapie

V nemocnici Třebotov se staráme převážně o klienty v seniorském věku, kteří nejčastěji nemohou být propuštěni z akutních lůžkových oddělení přímo domů z důvodu zhoršení kondice a nesoběstačnosti. Proto je i naše rehabilitace zaměřena na specifika vyššího věku. Rehabilitační postupy volíme šetrně s ohledem na stav pacienta a pokud to situace dovolí, postupně zvyšujeme zátěž při cvičení.

U pacientů s vysokým rehabilitačním potenciálem a nutností intenzivní rehabilitační péče je vhodné umístění do specializovaného lůžkového rehabilitačního zařízení, kde je program mnohem náročnější než na našem pracovišti.

 

Rehabilitační péče zde probíhá týmovou spoluprací zdravotních sester a ošetřovatelů dle pokynů ošetřujícího lékaře na úrovni ošetřovatelské rehabilitace a dále idividuální či skupinové terapie pod vedením zkušených fyzioterapeutů.

U každého klienta klademe důraz na maximální mozné zlepšení jak fyzické, tak i psychické kondice. Naší prioritou je snaha o zamezení komplikací způsobených sníženou pohyblivostí a trénink mozkových funkcí. Velkou snahou celého týmu je podpora a nácvik soběstačnosti pro celkové zvýšení životní aktivity. K dispozici máme vhodná polohovací lůžka, ergonomické

a polohovací pomůcky, využíváme moderní rehabilitační metody a postupy pro maximální pohodlí a spokojenost nemocných.

Chodící pacienti mohou po domluvě s lékařem a po dohodě se zdravotní sestrou ve službě trávit čas v lesoparku, který naši nemocnici obklopuje. Chůze vede ke zlepšení kondice, příznivě ovlivňuje cévní systém a blahodárně působí na psychiku pacientů. V lesoparku je dostatek laviček, kde si mohou pacienti odpočinout.


Smluvní pojišťovny

Nemocnice Třebotov má smlouvu s níže uvedenými zdravotními pojišťovnami:

111 - Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR

201 - Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

205 - Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

207 - Oborová zdravotní pojišťovna

211 - Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR